Leshohet banesa 112m2 me qira ne Lagjen e Spital..

Shitet nga: Visari 08 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 112m2 me qira ne Lagjen e Spitalit te shkolla fillore Pavarsia..
Banesa ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe dy terasa me pamje shume te mire.
Te gjitha jane afer si shkolla fillore Pavarsia, qerdhje e femive, marketet, si dhe autobusi 3A qarkullon gjdo 15 minuta.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 280 euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim