Leshohet banesa 120m2 me qira te Parku i Qytetit

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 05 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 120m2 me qira te Parku i Qytetit. Banesa eshte ne katin e dyte ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe terase. Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja. Çmimi i qirase eshte 600 euro per muaj. Na kontaktoni ne nr: 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim