Leshohet banesa 2 dhomshe me qira ne qender

Shitet nga: BAJRAM 06 Shk 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo ballkon koridor dhe nje shpajz,
e pa mobiluar ka vetem kuzhinen, vetem per familjare ose qift, qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim