Leshohet banesa 2 dhomshe me qira ne qender

Shitet nga: BAJRAM 16 Shk 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje, salloni me kuzhine nje dhome gjumi ballkon banjo korridor dhe nje shpajz.
vetem per famikjare ose qift.
banesa esht e pamobiluar ka vetem kuzhinen
qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim