Leshohet banesa 2 dhomshe me qira ne qender

Shitet nga: BAJRAM 02 Mar 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo koridor shpajz dhe ballkon.
vetem familjare ose qift.qmimi 200 euro,per me shum tel ne nr 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim