Leshohet banesa 2 dhomshe me qira ne qender

Shitet nga: BAJRAM 12 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar.
banesa ka kete renditje salloni me kuzhine nje dhome gjumi banjo korridor ballkon dhe nje shpajz
esht e pamobiluar ka vetem kuzhinen.
vetem familjare ose qift jo studenta
qmimi 200 euro,
per me shum ifo/ tel ne nr 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim