Leshohet banesa 2 dhomshe me qira ne qender

Shitet nga: BAJRAM 16 Pri 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomshe me qira ne qender mbrapa teatrit kombetar
banesa ka kete renditje salloni me kuzhione nje dhome gjumi ballkon shpajz banjo dhe koridor
banesa eshte e pamobiluar ka vetem kuzhinen,
vetem familjare ose qift.
qmimi 200 euro.
per me shum info tel ne nr 044 745 025
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim