Leshohet banesa 40m2 me qira ne Lagjen Dardania...

Shitet nga: Visari 10 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 40m2 me qira ne Lagjen Dardania.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka lift, banesa ka nje dhome dite, nje kuzhine te ndare, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 230euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim