Leshohet banesa 40m2 me qira ne Lagjen Dardania

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 14 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 40m2 me qira ne Lagjen Dardania. Banesa eshte ne katin e gjashte, ka lift, banesa ka nje dhome dite, nje kuzhine te ndare, banjo dhe terase. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi i qirase eshte 230euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212 dhe 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim