Leshohet banesa 40m2 me qira ne qender. Banesa e..

Shitet nga: Visari 10 Pri 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 40m2 me qira ne qender.
Banesa eshte ne katin e peste, banesa eshte nje dhomeshe, ka kuzhine te veqante, banjo dhe terase.
Banesa tani eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 270euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim