Leshohet banesa 40m2 me qira ne qender

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 16 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 40m2 me qira ne qender. Banesa eshte ne katin e peste, banesa eshte nje dhomeshe, ka kuzhine te vecante, banjo dhe terase. Banesa tani eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Çmimi i qirase eshte 270euro. Na kontaktoni ne nr:044518550 dhe 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim