Leshohet banesa 60 m2 me qira te 4llullat

Shitet nga: Visari 23 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 60 m2 me qira te 4llullat.
Banesa eshte ne katin e peste, ka lift ne funksion, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 044518550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim