Leshohet banesa 75m2 me qira te Parku i Qytetit...

Shitet nga: Visari 10 Pri 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 75m2 me qira te Parku i Qytetit.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim