Leshohet banesa 81m2 me qira te Qafa me dy dhoma..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 81m2 me qira te Qafa me dy dhoma te gjumit.
Banesa eshte e katert, ka nje dhome dite, kuzhine te ndare, dy dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase per muaj eshte 350euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim