Leshohet banesa 86m2 me qira te Qafa, dy dhoma t..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 86m2 me qira te Qafa, dy dhoma te gjumit.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim. Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim