Leshohet banesa eksluzive me qira te parku i qyt..

Shitet nga: eco-vita 11 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa eksluzive me qira te parku i qytetit per nderkombetar,kati i VI-të me lift,ndertim i ri ,uji 24 orë me pamje te bukur nga parku,çmimi 800 euro.

Banesa posedon sallonin me kuzhinë,dy dhoma gjumi,ballkon me pamje te bukur nga parku,banjo siu dhe njëballkon te vogel.

tel. 038220880
044123275
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim