Leshohet banesa luksoze me qira ne Dragodan

Shitet nga: PrishtinaRealEstate 27 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa luksoze me qira ne Dragodan te "Banesat e Tregtis" ,
banesa ka 76m2, kati i III-te ,
ka 2 dhoma gjumi ,
sallon ,
kuzhin ,
banjo
dhe ballkon .

info 049/045 23 24 00 PrishtinaRealEstate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim