Leshohet banesa luksoze me qira ne Dragodan

Shitet nga: Prishtina Real Estate 11 Pri 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa luksoze me qira ne Dragodan te "Banesat e Tregtis" , banesa ka 76m2, kati i III-te , ka 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhin , banjo dhe ballkon . info 049/045 23 24 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim