Leshohet banesa luksoze me qira ne Emshir afer s..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 05 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa luksoze me qira ne Emshir afer stacionit te autobusave , banesa eshte ne katin e katert me lift , me siperfaqe prej 104m2 , ka sallon me kuzhine ,dy dhoma te gjumit,3 ballkona ,banjo. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne, posedon garazh. Cmimi eshte 450 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim