Leshohet banesa luksoze me qira te qafa. Banesa ..

Shitet nga: Visari 10 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa luksoze me qira te qafa.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine te ndare, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 300euro plus shpenzimet.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim