Leshohet banesa me qera dy dhomshe katin e 2 e m..

Shitet nga: aaaa 08 Pri 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera perball shkolles "Meto Bajraktari"(te Qafa) eshte ne katin e 2t dhe eshte e mobiluar banesa eshte 50m².
Per me shum info: 044192709-----044765588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim