Leshohet banesa me qera ne Prishtine

Shitet nga: Edmond 15 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana D4 afer kafiteris "Mozart" eshte ne katin e 3 dhe eshte e tera e kompletuar me mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim