Leshohet banesa me qera ne qender E PAMOBILUAR#d..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 02 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender ne katin e 1
ka dhome dite me kuzhin dhe 2 dhoma gjumi, banjo, koridor dhe ballkon.
ka 24 uje, vendparking.
leshohet pamobile 250 ndersa me mobile 300.
leshohet edhe per zyre dhe veprimtari tjera.
nr per kontakt 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim