Leshohet banesa me qera ne rrugen Tring Smajli

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 28 Gsh 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banes me qera ne rrugen Tring Smajli ne katin e tret , ka nje dhome gjumi,sallon dhe kuzhine,banjo, Preferohet per familjar.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim