Leshohet banesa me qera per zyre ne rr.Luan Hara..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera per zyre 80 m2 , ne rrugen Luan Haradinaj ne qender, banesa ka 3 njesi dhe eshte ne katin e 2-te , cmimi 500 euro
Agjensioni ZOGU gjendet afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim