Leshohet banesa me qera te "Parku i Qytetit"

Shitet nga: Visari 23 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera te "Parku i Qytetit", banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 110m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire, me pamje shume te bukur perballe "Parkut". Cmimi eshte 450 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
+377 (0) 45 40 12 12
+377(0) 44 51 85 50
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com
omegaprishtina@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim