Leshohet banesa me qera te Qafa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te Qafa dhe ka siperfaqe prej 90m2,kati i 11, ka 2 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine poashtu ka nje pamje shume te mire.Qmimi i fundit i baneses eshte 250 euro.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim