Leshohet banesa me qera te nenkalimi

Shitet nga: naim 06 Pri 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender te nenkalimi e mobiluar dhe e renovuar tersishte me te gjith invertarin e nevojshem, banesa posedon dhoma gjumi per qifte, dhom dite me kuzhin, banjo me te gjitha elementet, koridor dhe ballkon te madh me qendrim ditore, banesa leshohet per qifte ose vajza te punesuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim