Leshohet banesa me qera te nenkalimi

Shitet nga: naim 07 Pri 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qera te nenkalimi , banesa gjendet ka katin 4 me ashensor 24 ore me mirembajtjte , banesa posedon dhom gjumi per qifte , kuzhin plus sallon , koridor si dhe banjo me te gjitha elementet e nevojshme , banesa leshohet per qifte ose famra te punesuara,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim