Leshohet banesa me qera te standardi bregu I die..

Shitet nga: Agjensioni ''Shpija" 08 Qer 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera te Standardi, Bregu I diellit. Banesa eshte ndertim i ri dhe ka uj 24 or pa nderprerje. Banesa posedon: 1 Sallon +kuzhin, 2 Dhoma gjumi, 2Banjo. Banesa leshohet e mobiluar.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrat e telefonit : 044 310 061, 049 505 446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim