Leshohet banesa me qera

Shitet nga: Fatmir Hadri 15 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri , permban :
uje 24H
rryme 24H
liftin
garanzhen
shpajzin (ne shfrytezim)
Eshte e pranuar teknikisht , e regjistruar ne kadaster dhe me dokumentacion te rregulluar
Banesa gjendet ne lagjen Mati I , ne katin e 3-te , me pamje nga qyteti (Prishtine)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim