Leshohet banesa me qera

Shitet nga: Faton 25 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane afer tregut. Banesa eshte e renovuar dhe ka kete renditje (dhome gjumi, kuzhine e cila mund te shfrytezohet si dhome dite, banjo, koridor, shpajz. Banesa eshte e mobiluar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim