Leshohet banesa me qera

Shitet nga: Artoni 07 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera ne bregun e djellit te xhambazet. Banesa eshte 30 metra afer furres se QERIMIT 2. Banesa posedon. Sallonin, dhomen e xhumit, kuzhinen dhe ballkanin. Banesa gjendet ne vend shume te pershtatshem per banim. cmimi 190 i diskutushe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim