Leshohet banesa me qera

Shitet nga: Arton 22 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera ne breg te djellit tek xhmbazet, afer rafiisen bank. Banesa eshte ndertimi i vjeter dhe posedon: Sallonin, dhomen e xhumit ballkanin dhe kuzhinen.
Cmimi i baneses eshte 180 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim