Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Bregun e Diellit II (banesat e bardha) afer stacionit te fundit te autobusit.
Eshte 62 metra2, eshte banese shteterore. Ka 2 dhoma ( nje te fjetjes dhe nje qendrim ditor), banjo, shpajz dhe koridor te gjere. Eshte shume mire e mobiluar.Perferohet per familjar.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim