Leshohet banesa me qira afer Eulexit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa gjendet afer Eulexit
Kompleksi Royal
Rr. Muharrem Fejza
Blloku III, Hy I, Kati 4, Nr 10.
Banesa ka 2 dhoma te fjetjes
Sallon me kuzhin, depo
- Nxemje qendrore
- Uj 24 orë
- Mirmbajtje te hymjes dhe të liftit
- Parking
Çmimi 400 €

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim