Leshohet banesa me qira afer qendres

Shitet nga: banesa 28 Qer 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
leshohetbanesa ne afersi te qendres tek ministria e shendetesise ,ne nje lagje shume afer qendres dhe larg zhurmes ne nje lokacion shume te qete .
Banesa ka 2 dhoma gjumi nje dhome pritje ,kuzhine,shpajz,ballkon ,e mobiluar tersisht ,me nje kuzhine moderne,fllat TV e shume tjera , e shtruar ne parket

per me shume info kontakto ne 044/377-324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim