Leshohet banesa me qira dhe shitet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Esenca Agjencion 16 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banes me qira dhe shitet ne Upian afer fontanes

banesa posedon dhome dite me kuzhin , 1 dhome gjumi , banjo , ballkon , e mobilua
QMIMI 220 euro
adresa E - 30 A3 , kati i IV , nr 27
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim