Leshohet banesa me qira mbrapa "SwissDiamond"-it

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 14 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira mbrapa "SwissDiamond"-it, banesa eshte ne katin e peste me siperfaqe prej 45m2, ka dhome dite, kuzhine te vecante, banjo, ballkon. Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje shume te mire. Cmimi eshte 270 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim