Leshohet banesa me qira mbrapa "Teatrit"

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 13 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira mbrapa "Teatrit", banesa eshte ne katin e gjashte , me lift, 60m2, ka sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.Ka ngrohje qendrore me rryme dhe furnizim 24 ore me uje. Eshte e mbikqyrur 24 ore me kamera sigurie. Cmimi eshte 350 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim