Leshohet banesa me qira ne "Ulpiane" afer tregut

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 23 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne "Ulpiane" afer tregut, banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 65m2, ka dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim