Leshohet banesa me qira ne Arberi ( Dragodan). B..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Arberi ( Dragodan).
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, terase dhe garazhe.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim