Leshohet banesa me qira ne Arberi ish Dragodan. ..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Arberi ish Dragodan.
Banesa ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 240euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim