Leshohet banesa me qira ne B. e Diellit te banes..

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 16 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne B. e Diellit te banesat e bardha Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja. Banesa leshohet vetem per nje çift apo nderkombetar. Çmimi i qirase eshte 250euro. Na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim