Leshohet banesa me qira ne Dardani, perballe "Pr..

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 17 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani, perballe "ProCredit" -it, banesa eshte ne katin e trete me siperfaqe prej 70m2, ka sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo , ballkon. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja. Cmimi eshte 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim