Leshohet banesa me qira ne Dardani, perballe "Pr..

Shitet nga: Visari 10 Pri 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani, perballe "ProCredit" -it, banesa eshte ne katin e trete me siperfaqe prej 70m2, ka nje dhome dite, kuzhine te ndare, nje dhoma te gjumit, banjo , ballkon. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja. Cmimi eshte 300 euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim