Leshohet banesa me qira ne Dardani afer Bill Kli..

Shitet nga: M1 Agjencion 26 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani afer Bill Klinton, kati i II, banesa posedon: sallon me kuzhin,2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon e mobiluar komplet.
Çmimi 250 euro.

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim