Leshohet banesa me qira ne Prishtine

Shitet nga: Ilir 16 Krr 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira.

Banesa ka 3 dhoma, kuzhinen dhe banjon, si dhe eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Adresa: Lagja e Universitetit, Te Fakulteti Teknik (afer Route 66).

Per Informata kontakto ne tel:

044 303 087

dhe

049 300 431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim