Leshohet banesa me qira ne Qender Agency Eni.

Shitet nga: Agency ENI 03 Gsh 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Ajo posedon 3 dhoma gjumi sallon kuzhine 2 banjo 1 ballkon .. Gjindet ne katin e pare me saktesisht lokacioni i saj eshte te Teb Banka . Ajjo eshte e pershtatshme per banim dhe zyre..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim