Leshohet banesa me qira ne Qender Agency Eni.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agency ENI 28 Krr 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ajo gjindet me saktesisht tek Sllovenija Sporti me metrash rreth 60 m2 dhe eshte e dedikuar per zyre..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim